Lendon Opinie

Obecna oferta Lendon na pewno zasługuje na uwagę a zainteresować szczególnie powinna osoby starające się o uzyskanie swojej pierwszej pożyczki w firmie. Firma oferuje wysokie kwoty pożyczek zarówno przy pierwszej pożyczce jak również przy kolejnych. Nowi klienci mogą dodatkowo skorzystać z promocji pierwszej pożyczki za 0 zł z maksymalnym okresem spłaty 30 dni. Pożyczki Lendon dostępne są dla osób które ukończyły 23 lata i nie są osobami zadłużonymi w bazach dłużników.

Podstawowe informacje:
– pierwsza chwilówka do 1500 zł za 0 zł
– przy kolejnych pożyczkach limit może wynosić nawet do 3600 zł
– pożyczka dostępna od 23 lat
– weryfikacja w rejestrach dłużników

Główne plusy:
+ wysoki limit dla nowych i stałych klientów
+ pierwsza pożyczka za 0 zł
+ weryfikacja tylko w rejestrach dłużników

Główne minusy
– limit wieku od 23 lat

„Teraz już jest 2000 zł dla pierwszej pożyczki, a Vivus podniósł do 2500 zł. Jest taka ostra konkurencja, że niedługo będą dawać 5 tysięcy za darmo dla nowych klientów. Tylko, że nikomu nie udzielą takiej pożyczki. Podobno dostać te maksymalne kwoty jest raczej ciężko. Nie sprawdzałem osobiście, ale czytałem, że jak sprawdzali ileś razy w dla testów tą maksymalną pożyczkę, to zawsze im odmówili w Lendon. http://antyhaczyk.blogspot.com/…lendon-pl-opinie-o-pozyczce.html W Lendon te 2 tys. za darmo to spełnia rolę chyba bardziej zabiegu marketingowego.

Z resztą to jest zrozumiałe, kto pożyczyłby 2000 zł człowiekowi, którego nawet na oczy nie widział. Duże ryzyko, że nie spłaci.”

3 Replies to “Lendon Opinie”

  1. Ja bardzo polecam pożyczkę w Lendonie – wygodna jest i sprawdzona. Zawsze wszystko na czas. A to na prawdę bardzo wiele biorąc coś szybko i załatwiając on line!

    1. To prawda, lendom ma ciekawe warunki, dość szybko jest przyznawana, duża przyznawalność (w sensie mało odmów). Pierwsza pożyczka za darmo, a to też zaleta.

  2. ja ostatnio brałam właśnie w Lendonie i szczerze mówiąc byłam zaskoczona szybkością i profesjonalizmem zrealizowanej pożyczki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *